Remonty-wykończenia Wrocław

Wykonujemy i remontujemy dachy na terenie Dolnego Śląska. Posiadamy szeroki zakres świadczonych usług. Prace wykonujemy na domach jednorodzinnych i budynkach szeregowych, których powierzchnia nie przekracza 1000 m2. Kryjemy dachy skośne i płaskie. Specjalizujemy się w kryciu dachów Dachówką cementową i ceramiczną, blachodachówką, gontami bitumicznymi i papą termozgrzewalną. Wykonujemy docieplenia, termoizolacje,podbitki, tynki strukturalne Kompleksowo od A do Z.

Kontakt

50-555 Wrocław
woj. Dolnoslaskie

Dach to jeden z najważniejszych elementów konstrukcyjnych domów, dlatego nie warto na nim oszczędzać. Oczywiście są tańsze zamienniki ale mają niższe parametry. Co może skutkować przeciekami, przepuszczaniem ciepła a to będzie miało wpływ na koszty utrzymania domu.
Podbitka dachowa jest to widoczny od spodu element wykończenia połaci dachowej. Podbitka chroni przed opadami i nasłonecznieniem, a także utrudnia zakładanie gniazd ptakom, zagnieżdżania się owadom. Podsufitka spełnia rolę izolacji, ograniczając dostęp powietrza do styku konstrukcji dachu z murem.

Oferujemy :
remonty mieszkań
adaptacje poddaszy
system suchej zabudowy wnętrz
glazura
terakota
panele podłogowe i ścienne
instalacje elektryczne
instalacje hydrauliczne
malowanie
gładzie
tynki
dachy
inne roboty wykończeniowe.

Jesteśmy profesjonalną firmą która zajmuję się wykańczaniem wnętrz. Nasze usługi wykonujemy w terminie i rzetelnie. Chcesz wyremontować dom, mieszkanie, biuro? Nie zwlekaj skontaktuj się z nami, wycenę sporządzimy gratis!